Safir Yatak

Yumuşak ve esnek yatak tercih edenler için tasarlanan bu sistem de metrekareye düşen yay sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle yatağa uzandığınız andan itibaren yay sistemi vücudunuza duyarlı olarak bağımsız hareket eder ve vücudun her kıvrımını destekleyerek kusursuz esneklik sağlar.

Safir Yatak
Yatak Ölçüleri (cm) 90x190 / 160x200
Yatak Sertlik Derecesi Yumuşak / Orta / Orta Üst / Sert
Çift Taraflı Kullanım

Anti Bakteriyel Kumaş Sistemi

Antibakteriyel kumaş teknolojisi ile sağlığı tehdit eden bakteri, mite ve alerjenleri doğal yöntemlerle ve son sistem teknoloji ile yatağınızdan uzak tutarak, yatağınızın korunmasını sağlar.

Helezon Spring Sistem

Yatak çöktü derdine çözüm olarak tasarlanan bu sağlam ve dayanıklı sistem, ürünün ömrünü uzatmakla kalmaz; ekstra yay adedi ile vücut ağırlığını tüm yatak yüzeyine yayarak bedene baskıyı azaltır.

Anti Bakteriyel Kumaş Teknolojisi

Vücut ısısına duyarlı ve bakteri önleyici özelliğe sahip kumaştan üretilmiştir.

Gün içinde zamanla yarışır halde işlerimizi yetiştirmeye çalışırken çok yoruluyor, vücut direncimiz düşüyor ve sürekli olarak mikroplarla temas halinde oluyoruz. Akşam eve geldiğimizde ise neredeyse tüm enerjimiz kaybetmiş oluyoruz.

Serya’nın gün boyu kaydedilen enerjiyi geri kazandıran ve sağlıklı uyku ortamı sunan Anti Bakteriyel Kumaş Teknolojileri ile tüm bu sorunlar geride kalıyor. 

Hava Kapsülü Sistemi

Yatağınızın nefes alması için sağlıklı ve rahat bir uyku için özellikle yaylı yataklarda kullanılması gereken hava kapsülleri aynı zamanda yatağınızın şık ve alımlı durmasını sağlar.

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis