Carla Yatak

Yatağa uzandığınız andan itibaren vücudunuza hızlı tepki verebilen akıllı helezon yay teknolojisi ile, uyku pozisyonunuz nasıl olursa olsun yaylar vücudun baskı uyguladığı bölgelerde ağırlığa göre esneme yaparak omurgaya uygulanan baskıyı azaltır uyku konforunu yükseltir.

Carla Yatak
Yatak Ölçüleri (cm) 90x190 / 160x200
Yatak Sertlik Derecesi Yumuşak / Orta / Orta Üst / Sert
Çift Taraflı Kullanım

Yüksek hava geçirgenliğine sahip kumaş özelliği ile gece boyu süren ferahlık Carla'da!

Yüksek hava geçirgenliğine sahip kumaş özelliği sayesinde doğal klima ortamı oluşturur ve böylece hem sıcak hem de soğuk ortamlarda rahta etmeniz sağlanır.

Anti Bakteriyel Kumaş Teknolojisi

Anti bakteriyel kumaş teknolojisi ile sağlığı tehdit eden bakteri, mite ve alerjenleri doğal yöntemlerle ve son sistem teknoloji ile yatağınızdan uzak tutarak yatağınızın korunmasını sağlar.

Sağlıklı Uyku Sistemleri

Hayatınızı olumsuz etkileyen uzun boyun ve bel ağrılarınızın sebebi, duruşunuzun bozuk olabileceği gibi yanlış yatak tercihlerinden de kaynaklanabilir. Serya Yatak da, bel ve sırt ağrılarını engelleyebilmek ve omurga sağlığınızı korumak için kullandığı sistemlerin her biri sağlıklı bir yaşam hedefleyerek üretebilir.

Carla Uyku Teknolojileri İle Omurga Sağlığınız Güvende...

Carla, orta üst sertlikte yatak isteyenler için geliştirilmiş yay sistemine sahiptir. Bu sistem yatak teknolojilerinde yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Kolay deforme olmayan bu yay sistemi kalitesini uzun yıllar korur ve size sağlıklı bir uyku ortamı sunar.

Vücudunuzun ağırlığını dengeli şekilde yatak yaylarına dağıtan özel helezon yay sistemi, yatak yüzeyinde elastikiyet ve çökmeye karşı dayanıklılık sağlar.

Tam ortapedik özellikli yatakta ekstra rahatlık sağlayan ped katmanı bulunmaktadır.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis