Armada Yatak

Hyper süngerli yataklarda esneklik ve destek katsayılarının yüksek olması yataınıza ileri düzey konfor sağlar. Özellikle üst kalite ortapedik yataklarda tercih edilen bu ürünümüz ilk tems anında yumuşaklık hissi vermesine rağmen yük arttıkça gösterdiği direncin artması ile vücut şeklini alabilmesinden dolayı tercih edilmektedir. Ayrıca kullanıö ömrü daha uzundur.

Armada Yatak
Yatak Ölçüleri (cm) 90x190 / 160x200
Yatak Sertlik Derecesi Yumuşak / Orta / Orta Üst / Sert
Çift Taraflı Kullanım

Yüksek yoğunluktaki sünger destek elemanları, vücudunuza maksimum fiziksel destek sağlayarak omurganızı tam koruma altına alır. Bu sayede size sağlıklı bir uyku ortamı hazırlar.

İleri konfor teknolojisinin eseri olan elyaf dolgu maddesi yatağınızın temas yüzeylerinde sizin konforunuzu arttıracak şekilde kullanılmıştır.

 

Yüksek basınç işleminin ardından daha da güçlendirilerek dayanıklılıkları artırılmış, yüksek karbonlu çelik telden imal edilmiş Helezon Yay Sistemi kullanılmıştır. 

Derin Bir Uyku İçin Özenle Hazırlanan Katmanlar…

Yatak bir promosyon ürünü değil, yaşamınızın üçte birini paylaştığımız ciddi bir sağlık ürünüdür. Yatak vücudun gömülmesini engelleyecek kadar sert, ama sırt eğrilerini koruyacak kadar da yumuşak olmalıdır. Hem sağlıklı insanlar, hem de bel, boyun ve sırt ağrısı gibi sorunları olanlar vücudun şeklini alan bir yatakta yatmalıdır.

Anti Bakteriyel Kumaş Teknolojisi

Anti bakteriyel kumaş teknolojisi ile sağlığı tehdit eden bakteri, mite ve alerjenleri doğal yöntemlerle ve son sistem teknoloji ile yatağınızdan uzak tutarak, yatağınızın korunmasını sağlar.

Helezon Spring Sistem

Kendinizi rahat ve derin bir uykuya bırakmanız için tasarlanan Armada Luxury yatak, tam ortapedik dolgu ve yay sistemine sahiptir.

 

 

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis